İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Çimko Çimento olarak, bizi gelecek taşıyacak en önemli gücün İnsan Kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle; çalışanlarımızın bir parçası olmaktan mutlu olacakları, yetkinliklerini ve deneyimlerini yüksek performansa dönüştürebilecekleri, iş sağlığı ve güvenliğinin şirket kültürünün bir parçası olduğu bir iş ortamı oluşturmak doğrultusunda çalışıyoruz. Tüm süreçlerimizdeki önceliklerimiz;

  • Şirket kaynaklarının hedeflerimiz doğrultusunda adil dağılımını sağlamak
  • Günün ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve esnek çözümler sunmak
  • Çalışanlarımızın görüşleriyle beslenen ve zenginleşen sistemler kurmak
  • Bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmak
  • Birlikte çalışmanın, geliştirmenin ve sonuç almanın mutluluğunu paylaşmaktır.

Çimko’da Kariyer

Çimko olarak, kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek; öğrenmeye, gelişime ve yeniliklere açık; dinamik ve şirketimizi geleceğe taşıyabilecek kişileri Çimko ailesine katarak büyüyoruz. İşe alım faaliyetlerimiz yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır.

En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve yöntemler kullanılır.

Tüm adaylarımızla yetkinlik bazlı mülakat gerçekleştirilirken adayın olumlu değerlendirilmesi ve pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda aşağıdaki adımlar uygulanmaktadır:

  • Teknik görüşme
  • İngilizce sınavı
  • Kişilik envanteri

Seçme sürecinin tamamlanması ile sonuç adaylara bildirilir ve olumlu adaylarla teklif paylaşılarak, işe başlama süreci başlatılır. İlgili pozisyon için uygun bulunmayan adaylarımızın özgeçmişleri ise farklı bir pozisyonda değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanır.

Çimko’ya katılan arkadaşlarımız; mesleki, yönetsel ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak farklı eğitimlere ve gelişim programlarına katılarak geleceğe hazırlanmaktadırlar.

Şirketimize ait tüm açık pozisyonları www.kariyer.net platformu üzerinden takip edebilirsiniz. www.kariyer.net’te başvurunuzu yaptıktan sonra özgeçmişiniz İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilecek, özgeçmişinizin ilgili pozisyon için uygun olması durumunda sizlerle iletişime geçilecektir.